ERAKUNSTISTUUDIO GALERII-WELT

(Koolitused ja kursused)

Lastele, noorukitele ja täiskasvanutele toimuvad tunnid minirühmades üks kord nädalas, nii tööpäevadel hommikul kui ka õhtul vastavalt kehtestatud ajakavale või nädalavahetustel. Nädalavahetustel on lastele hommikused, pärastlõunased ja õhtused õpperühmad.

Õppetasu makstakse ülekannega panga kaudu või sularahas kassas. Koolituse maksumus võtab arvesse koolituspäevade koguarvu aastas ja jaotub kuude lõikes ühtlaselt, seetõttu ei muutu koolituse maksumus kuudel, mis sisaldavad koolivaheaega ja pühasid. Koolituse maksumus ei sisalda maalimisvahendeid.

HUVIKOOLIS ÕPPIMISE EELISED:

• See on organisatsioon, mis pakub koolitust litsentsi alusel haridustegevuse läbiviimiseks.

• Võimalus saada maksusoodustust pärast õppeaasta lõppu.

• Kooli õpetajad on praktilise õpetamise kogemusega kunstnikud.

• Võimalus õppida ilma põhiõpinguid või tööd katkestamata, ka nädalavahetustel. Individuaalselt moodustatud koolituskava.

• Kool viib läbi maalimise tunde või meistriklasse erinevates tehnikates ja stiilides, eesmärgiga saada kunstilist ja esteetilist vaba aega.

• Suviste (päevaste) kunsti- ja hariduslaagrite läbiviimine lastele suvel.

KURSUSELE REGISTREERUMINE

Joonistamiskool 5-8-aastastele lastele.
Väikelastele pakutakse visuaalse kirjaoskuse aluste koolitust. Klassid on loodud selleks, et omandada esimesed visuaalsed oskused ja teadmised, mis pannakse paika juba varajases eas ja mis on aluseks visuaalkunsti alal täiendõppele.
Loe edasi
Joonistamiskool 9-13-aastastele lastele.
Kooli laste osakonnas koolitatakse algkooliealisi kunstnikke, noorukeid ja vanemaid õpilasi. Tunnid toimuvad lastele 9-10, 11-13 aastat.
Loe edasi
Joonistamiskool 14-18-aastastele teismelistele.
Keskkooliõpilased saavad hariduse, mis on suunatud ettevalmistavatele kunstiprogrammidele sisseastumiseks kõrgkooli, kõrgkoolidesse ja kunstikoolidesse.
Loe edasi
Kooli joonistamise stuudio 19-aastastele ja vanematele täiskasvanutele.
WELT kool aktiivselt rakendab kunstikoolide visuaalse praktika kogemusi kunstitehnikate ja -stiilide süvendatud uurimisega.
Loe edasi